Arkitektsupport

Vi på EFG ser fram emot att höra ifrån dig! Välkommen att ta kontakt med oss - vi ser fram emot att dela information och kunskap med dig! 

Linda Jonasson Gustafsson | EFG Brand Sales, Sweden
+46 140 67 693
linda.gustafsson@efg.se

Linn Friestad | EFG Brand Sales, Norway
+47 41 14 24 10
linn.friestad@efg.se

Peder Karlstedt | EFG Brand Sales, Sweden
+46 60 770 46 80
peder.karlstedt@efg.se

Svante Anderson | EFG Brand Sales, Sweden
+46 31 762 88 80
svante.anderson@efg.se



Camilla Davidsson | Marketing Support Manager
+46 14 06 75 58
camilla.davidsson@efg.se

Craig Howarth | Group Commercial Director 
+46 14 06 75 34
craig.howarth@efg.se