Återförsäljarsupport

EFG DBS (Dealer Business Support) är vår centrala återförsäljarsupport. Vår ambition är att supportera våra återförsäljare på bästa möjliga sätt och att skapa nöjda kunder. Kontakta oss med dina frågor eller för att få mer information - vi ser fram emot att höra ifrån dig!

Återförsäljarsupport:
dbs@efg.se

Anders Landström | Återförsäljarsupport, Norge
+46 14 06 75 20
anders.landstrom@efg.se

Carina Johansson | Återförsäljarsupport, Finland
+46 14 06 75 46
carina.johansson@efg.se

Eva Bustos | Återförsäljarsupport, Danmark
+46 14 06 75 48
eva.bustos@efg.se

Linda Jonasson Gustafsson | EFG Brand Sales, Sverige
+46 140 67 693
linda.gustafsson@efg.se

Linn Friestad | EFG Brand Sales, Norge 
+47 41 14 24 10
linn.friestad@efg.se

Mathias Nilsson | Återförsäljarsupport, Sverige
+46 14 06 75 13
mathias.nilsson@efg.se

Morten Lie | EFG Brand Sales, Norway
+47 977 698 11

morten.lie@efg.no

Peder Karlstedt | EFG Brand Sales, Sverige
+46 60 770 46 80
peder.karlstedt@efg.se

Svante Anderson | EFG Brand Sales, Sverige
+46 31 762 88 80
svante.anderson@efg.se