Återförsäljarsupport

EFG CS (Customer Service) är vår centrala återförsäljarsupport. Vår ambition är att supportera våra återförsäljare på bästa möjliga sätt och att skapa nöjda kunder. Kontakta oss med dina frågor eller för att få mer information - vi ser fram emot att höra ifrån dig!

Återförsäljarsupport: 

cs@efg.se

Anders Landström | Återförsäljarsupport, Norge

+46 14 06 75 20

anders.landstrom@efg.se

Carina Johansson | Återförsäljarsupport, Finland

+46 14 06 75 46

carina.johansson@efg.se

Eva Bustos | Återförsäljarsupport, Danmark

+46 14 06 75 48

eva.bustos@efg.se

Linda Jonasson Gustafsson | Country Manager Sweden

+46 140 67 693

linda.gustafsson@efg.se

Mathias Nilsson | Återförsäljarsupport, Sverige

+46 14 06 75 13

mathias.nilsson@efg.se

Peder Karlstedt | EFG Brand Sales, Sverige

+46 60 770 46 80

peder.karlstedt@efg.se

Svante Anderson | EFG Brand Sales, Sverige

+46 31 762 88 80

svante.anderson@efg.se

Thomas Eriksson | Area Sales Manager, Sweden

+46 70 740 03 75

Thomas.Eriksson@efg.se