Jälleenmyyjän tukipalvelut

EFG DBS (Dealer Business Support) on keskitetty tukipalvelumme jälleenmyyjille. Tavoitteemme on tarjota parasta mahdollista palvelua myynnistä aina tyytyväiseen loppuasiakkaaseen saakka.

Dealer Support:
dbs@efg.se
  

Anders Landström | Dealer Support, Norway
+46 14 06 75 20
anders.landstrom@efg.se

Carina Johansson | Dealer Support, Finland
+46 14 06 75 46
carina.johansson@efg.se

Eva Bustos | Dealer Support, Denmark
+46 14 06 75 48
eva.bustos@efg.se

Linda Jonasson Gustafsson | EFG Brand Sales, Sweden
+46 140 67 693
linda.gustafsson@efg.se

Linn Friestad | EFG Brand Sales, Norway 
+47 41 14 24 10
linn.friestad@efg.se

Mathias Nilsson | Dealer Support, Sweden
+46 14 06 75 13
mathias.nilsson@efg.se

Morten Lie | EFG Brand Sales, Norway
+47 977 698 11

morten.lie@efg.no

Peder Karlstedt | EFG Brand Sales, Sweden
+46 60 770 46 80
peder.karlstedt@efg.se

Svante Anderson | EFG Brand Sales, Sweden
+46 31 762 88 80
svante.anderson@efg.se