Jälleenmyyjän tukipalvelut

EFG DBS (Dealer Business Support) on keskitetty tukipalvelumme jälleenmyyjille. Tavoitteemme on tarjota parasta mahdollista palvelua myynnistä aina tyytyväiseen loppuasiakkaaseen saakka.

Dealer Support:
dbs@efg.se

Anders Nilsson | Head EFG Brand Sales
+46 14 06 75 32

anders.nilsson@efg.se
 

Anders Landström | Dealer Support Norway
+46 14 06 75 20
anders.landstrom@efg.se

Linda Jonasson Gustafsson | Area Manager Dealer Sales Sweden
+46 140 67 693
linda.gustafsson@efg.se

Mathias Nilsson | Dealer Support Sweden
+46 14 06 75 13
mathias.nilsson@efg.se

Morten Lie | Area Manager Dealer Sales Norway
+47 977 698 11

morten.lie@efg.no

Amir Karimi | EFG Brand Sales, Sweden
+46 86 17 68 37
amir@efg.se

Svante Anderson | EFG Brand Sales, Sweden
+46 31 762 88 80
svante.anderson@efg.se